NAPÍŠTE vašu REFERENCIU. Stránku ZROLUJTE ÚPLNE NADOL a vyplňte formulár. Pozrite sa i na staršie referencie v MENU stránky vľavo.

Dátum 29.03.2018

Vložil Večeríková Jana

Titulok Moje veĺké ďakujem!

Pánovi Petrovi Gašparíkovi vďačím za to, že mám znova radosť zo života, že môžem ísť bez strachu večer spať a s radosťou ráno vstávať.
Mám už jednu operáciu dvojitej hernie disku za sebou - pred 11 rokmi.
Minulý rok mi začala recidíva. Samozrejme po vzhliadnutí MR mi ortopéd okamžite odporučil reoperáciu s čím som sa neuspokojila, keď som si spomenula na pooperačné bolesti z pred 11 rokov.
Dá sa povedať, že som sa vyše roka trápila na konzervatívnej liečbe - však bez efektu. K hernii sa pridal ešte aj ilioskrálny zápal a to je teda veľká bolesť. Keďže lekári argumentovali iba operáciou , bola som úplne bezradná a dennodenne sa bolesti stupňovali.
Nebesá mi poslali do cesty pána Petra Gašparíka a jeho zlaté ruky. Po 3 mesiacoh pravidelných masáži mi bolesti odišli ( ustupovali postupne) a predpovedaná operácia nieje potrebná.
Musím povedať, že úžasná dávka citu a profesionality Petra Gašparíka, jeho vlastnoručne vyrobený masírovací olej " Ľubovník botkovaný " ma znova postavil na nohy.

Veľká vďaka Vám pán Gašparík za novú životnú energiu, istotu z pohybu a hlavne za život bez bolestí.
Moje veĺké ďakujem!

Späť na diskusiu