Vidím, že ste prišli. Skvelé!


Prajem si, aby moje masáže, cvičenia a poradenská činnosť boli pre vás vždy prínosom a zlepšovali váš život. Aby vám pomohli pri plnení vašich snov a vytváraní lepšieho zdravia.


Preto si dávam otázku, ako môžem ešte zlepšiť moje služby pre Vás?


Na tomto základe vznikli 2 dotazníky, ktoré nájdete nižšie.

Venujte preto prosím 1.minútu Vášho času odpovediam v nich. Pomôžete mi tak zlepšovať moje služby pre Vás. Ďakujem za Váš čas.

 

  • Prvý dotazník- Zaberie Vám minútu a bude to určite zábavné. Je anonymný a všetko, čo v ňom zaškrtnete sa NEBUDE ZOBRAZOVAŤ VEREJNE.
  • Druhý dotazník- Pomohol som Vám? Zanechajte mi vašu referenciu. Dotazník obsahuje políčko pre vaše meno, email a text referencie. Všetko, čo doň napíšete BUDE neskôr ZOBRAZENÉ VEREJNE na mojich stránkach v rubrike REFERENCIE.

 

Môžete vyplniť jeden, či oba dotazníky. Je to na Vás. Každopádne Vám veľmi ďakujem za názory, ktoré mi tu zanecháte. Pomáhate nimi nielen mne, ale aj Vám.

Vysvetlivky

  • Políčka označené hviezdičkou * sú povinné.
  • Políčka s nápisom "viac možností" znamenajú, že môžete zaškrtať viacero možností...

Dotazník Vašej spokojnosti s masážami

Tento dotazník je ANONYMNÝ a údaje, ktoré doň zadáte sa NEBUDÚ zobrazovať verejne. Slúži ako vaša spätná väzba. Váš názor je dôležitý. Pomáha mi stále na sebe pracovať, rásť a zlepšovať moje služby pre Vás.

Vaša referencia na moju prácu

Tento dotazník je už VEREJNÝ a všetko čo doň napíšete uverejním na mojej web stránke v rubrike REFERENCIE. Môžete mi napísať čokoľvek, čo máte na srdci v súvislosti s masážami.