Zdravím Vás.

 

Masážam sa venujem cca 9. rokov a aktívne sa v tomto smere stále vzdelávam. Mojím zámerom je rásť. Nachádzať a ponúkať hodnoty a tieto vkladať aj do svojich masáží.

 

Mám 40. rokov, venujem sa osobnému rozvoju a práci na sebe. Vychádzam zo skúseností, že v našom tele je všetko prepojené a rovnakým dielom sa potrebujeme zaoberať telom aj dušou. Hmotným, či nehmotným. Týmto  dosiahneme najlepšie výsledky. Príčína bolesti je často niekde inde, než kde bolesť cítime.

 

Cvičím Tai Chi /zostava 108 pohybov- štýl Jang/  taktiež úžasné cvičenie Divoká Hus /prvých a druhých 64 pohybov/ od učiteľky Jang Mei-Tun a Simona Blowa,  ďalej Osem kusov brokátu a taktiež i ďaľšie energetické taoistické cvičenia pochádzajúce z Číny. Rád si zacvičím aj Pozdrav Slnka z jogy. Mnohé poznatky, ktoré vkladám do mojej práce pochádzajú z tradičnej čínskej medicíny, či čínskych energetických cvičení a vlastných skúseností.

 

Zaujíma ma tiež energetika tela, reflexológia, orgánové dráhy, tradičná čínska medicína, moxovanie, spojitosti a súvislosti v našom organizme, zdravý životný štýl a vlastný svetonázor.

 

V nákupnom centre so smartfónom v ruke ma veľmi nehľadajte. Nájdete ma  skôr cvičiť na lúke, meditovať, čítať knihu, alebo sedieť pri čajovom obrade.

 

Našiel som a nachádzam viacero poznaní, ktoré taktiež vkladám do mojich masáží a som si istý, že aj preto sa k mojej práci ľudia stále vracajú. V masážach som sa našiel. Umožňujú mi plne zapojiť do praxe to, čo viem a odovzdať to druhým. A hlavne neustále rásť. Vzdelávať sa a skúšať seba samého...

 

V mojej práci som denne svedkom ako tieto poznania ľudom pomáhajú. Či už sa jedná o efektívnu masáž zameranú k individuálnej potrebe klienta, alebo poradenstvo v oblasti stravy, či cvičenia.

 

 

REFERENCIE SPOKOJNÝCH KLIENTOV

referencie

 

Kliknite na tento odkaz, alebo obrázok a prečítajte si reálne výsledky mojej práce.

 

 

Čo hovoria na moje masáže klienti, ktorých som masíroval?

 

 

 

 

ČO PONÚKAM?

 

 

 

PREČO MASÁŽ ODO MŇA?

 

 

Máte už svojho maséra? Alebo neradi skúšate nových masérov?

 

Mnoho mojich terajších klientov bolo na tom rovnako a teraz absolvujú masáže pravidelne. Pridajte sa k nim aj Vy. Môžete iba získať.

 

 

 

Prehľad masérskeho vzdelávania

 

 

>>> Klasická a športová masáž- Masérska škola Remas Piešťany

>>> Lymfodrenážna a anticelulitídna masáž- Masérska škola Remas Piešťany

>>> Dornova metóda a Breussova masáž- Masérska škola Remas Piešťany

>>> Reflexná terapia chodidiel- Manželia Patakyovi ze Psár- Poprad

>>> Bowenova technika- Masérska škola Rege- Trenčín

Ľudia od ktorých sa stále učím- Simon Blow, Yang Jwing-Ming, manželia Patakyoví, Josef Jonáš, Vladimír Ando, Zuna Vesan Kozánková, Su Ming-Tchang...

 

 

AKO PRACUJEM?

 

 

  • Ako mobilný masér- môžete si ma objednať priamo ku Vám domov, alebo do priestoru Vašej firmy.

 

  • Ste z okolia Trenčína? Prídem ku Vám domov aj keď ste cca - 50.km od Trenčína.

 

  • Masírujem na kvalitnom skladacom masérskom lehátku, ktoré nosím so sebou. Lehátko má dĺžku 2.metre, takže ak prídem ku Vám, budem potrebovať minimálne tento priestor. Má nosnosť do 110.kg, tak udrží aj svalovcov, či silnejších ľudí.

 

AKO TO PREBIEHA? 

 

  • Odporučil by som Vám rubriku- Časté otázky, alebo Rozhovor so mnou,  kde sa venujem rôznym praktickým otázkam  zákazníkov a odpovedám na ne. Môže Vám pomôcť zorientovať sa v tematike, alebo pri rozhodovaní absolvovania masáže.

 

  • Pracujem v Trenčíne a okolí. Objednávky na masáže prijímam vždy jeden deň vopred. 

 

AKO SA OBJEDNAŤ?

 

  1. Telefón- 0944 550 766-  pracujem aj cez víkendy
  2. Email - masazevtrencine@gmail.com
  3. ... alebo kliknite na banner nižšie.

 

objednávka masáže

 

Teším sa na priateľské stretnutie s Vami.

 

Majte sa krásne-  Váš masér Peter Gašparík